Shes 3 telefonat per pjes 18 € 3 telfonat

Shitet nga: xxx 19 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Pejë
Shes 3 telefonat per pjes secili telefon kushton 6 euro 18 euro komplet modelet e telefonav jan Samsung,Motorol,dhe nokia samsung dhe motorola punojn per meshum info kontaktoni ne nr 049178059 Viber.+38649178059 WhatsApp.+38649178059.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim