Shiten NR

Shitet nga: Elvis 18 Gsh 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Shitet nr 045 565 045 dhe 045555053
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim