Touch per Huawei P6

Shitet nga: Egon 19 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Touchi per Huawei Ascend P6, osht ardh prej gjermanis osht I ri, I bardh

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim