Universal dock apple

Shitet nga: ks 17 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Pejë
shes universal dock per iphone 4 4s per ipad edhe te tjera qe ka rol mushes dhe komandon telefonin per muzik me pilot nga 12m qe lidhet edhe me boksa per me shum shihet ne foto osht e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim