ZBUKURIM DHE FOTROLLA PER TELEFONA

Shitet nga: xxx 12 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
ZBUKURIME FOLJE FOTROLLA EKRANA MBUSHES PER TW GJITHA DHOJET E TELEFONAVE ME POROSI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim