fito 1gb internet 4g ipko hyr ne gar per iphone 6s

Shitet nga: benet 17 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Te gjith personat mbi moshen 44 vjeq qe nuk kan pako interneti te aktivizuar shkruani kodin D2X2R ne numrin 50900 dhe fitoni 1gb internet 4g dhe hyni ne gar per te fituar iphone 6s sa me shum shprendani kodin aq me shum gjasa per te fituar iphone 6s dot rriten oferta vlen vetem per konsumatoret e ipkos punon ne te gjith telefonat ju mund qe kete ta beni edhe si dhurat per prinderit tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim