Bejm zhbllokimin e numrave ne viber

Shitet nga: Leoni 16 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Bejm zhbllokimin e te gjith numrave ne viber ipko vala si dhe numra tjer nderkombetar gjdo numer qe ka problem per qasje ne viber mune te kontaktoni ne email l-trimi@hotmail.com dhe ne numrin +37744909641(bon edhe ne viber me thirr e me shkru dhe ne whats app).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim