Zhbllokimin e numrave ne viber

Shitet nga: Leoni 29 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Bejm zhbllokimin e te gjith numrave nuk ka rendesi nga kosova ose shtet tjera te jashtme te cilet jan te bllokuar ne viber dhe ju nuk mund te kyqeni te gjith ata numra qe kur ju vjen sms me codin me telefon per me aktivizu viber edhe viber se pranon mbrenda dites bejm zhbllokimin e tyre per vetem 10 euro me respekt leoni .Qmimi fiks me marrveshje per ata qe jan me larg nga peja .Kjo vlen per te gjitha llojet e telefonave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim