Blej Canon dhe Nikon aparat fotografik dixhital ..

Shitet nga: sergei 13 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Blej Canon dhe Nikon aparat fotografik dixhital tuaj

Ne jemi të shitur krejt të re Nikon D800, Nikon D800E, Nikon D3200, Nikon D4, D5100 Nikon, Nikon D7000, Nikon 1 J1 Digital Camera, Nikon D700, Nikon D3100, Nikon D40, Nikon D40X, Nikon D60, Nikon D80, Nikon D90, D200 Nikon, Nikon D300, D300s Nikon, Nikon D3, Nikon D3X, Nikon Nikon D5000 D3S dhe 12MP DSLR Camera

Markë Kamera New Canon dispozicion: Canon EOS 5D Mark III Digital SLR (Trupi Vetëm), Canon EOS 7D, Canon 5D Mark II, Canon 60D, Canon 600D, 550D Canon, Canon 1000D, Canon XH A1, Canon 400D, 450D Canon, Canon EOS 500D, Canon EOS 40D, Canon EOS 1D Mark IV, Canon EOS 1D Mark III dhe Canon EOS 1D Mark II


Kontakt Emri: Austin Sergei

Email: bestbuy.electrostore@gmail.com

Email: bestbuyspecail@usa.com

Skype: austin.sergei


NIKON kamera digjitale

=========================

Nikon D3100 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 350 $

Nikon D7000 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 800 $

Nikon D90 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 600 $

Nikon D3000 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 350 $

Nikon D700 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 900 $

Nikon D5000 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 400 $

Nikon Digital SLR Camera D3X me lente të kushtojë 1100 $

Nikon Digital SLR Camera D3S me lente të kushtojë 900 $

Nikon D200 Digital SLR Camera me lente të kushtojë 400 $

CANON kamera digjitale

==============================

Canon EOS 5D Mark II Digital SLR Camera me Canon EF

24-105mm IS lente 1400 $

Canon EOS Rebel T2i Digital SLR Camera me lente $ 450

Canon EOS Rebel T3i Digital SLR Camera me lente $ 500

Canon EOS Rebel T1i Digital SLR Camera me lente $ 400

Canon Rebel XS 10-Megapixel Digital SLR Camera me lente $ 350

Canon Powershot G12 HD Digital Camera me lente $ 330

Canon EOS 60D Digital SLR Camera me lente $ 700

Canon EOS Rebel XSi Digital SLR Camera me lente $ 360

Canon EOS 550D Digital SLR Camera me lente $ 600

Canon EOS 7D Digital SLR Camera me lente $ 900

Canon EOS 50D Digital SLR Camera me lente $ 550

Canon EOS 20D Digital SLR Camera me lente 1100 $

Canon EOS 20D Digital SLR Camera me lente 1000 $

EOS 40D Canon 10. 1MP Digital SLR Camera 1400 $

Canon EOS 1Ds Mark III Digital SLR Camera me lente 4000 $

Garanci Standard: markë Kompania jonë produkt i ri vjen garanci 2 vjet origjinale prodhimin me kompani të aprovuar vulën e origjinalitetit për kënaqësinë tuaj më të mirë.

Shipping Metoda: FedEx / DHL Koha e dorëzimit: brenda 2 ditë pune dëshirës është ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim