CANON 3000V

Shitet nga: Bujar 20 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
CANON 3000V
Fotoaparat Manual, i ruajtur dhe shume pak i perdorur. Preferohet per studenta dhe ata te cilet e duan fotografine!
Per me shume info kontaktoni 044 349 002 ose permes email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim