Canon 600D

Shitet nga: Canon 28 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Fotoapratin te Markes Canon Ku me te perfshihen ;
-Lensi (Canon) 18-55mm
-Bilci Speedlite Di466 i cili perpos ne aparat mund te lidhet edhe me wi fi te aparatit dhe te vendoset ne tripod kshtu nga ni largsi e caktuar tfunksionoj.
-Tripodin shum pak te perdorur pothuajse i ri Power PW-520 madhesia pra shihet edhe ne foto(Posedon edhe qanten)
-Qante origjinal te Canonit.
-Lensin(Tamron)28:200 mirpo me ni defekt ket lens pasi qe duhet te punuar me manual dhe shpesh fotoja nuk e ka pastertin e duhur.
Pra kto jan gjitha paisjet qe perfshihen me ket aparat (Canon 600D) Aparati per her tpar esht perdor nga un dhe ka vetem nje vit qe esht perdor posedon edhe letrat e blerjes. Qmimi i Diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim