Canon Eos 500D + Battery Grip + 18-55 Lens

Shitet nga: Canon 17 Gsh 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
SHITET CANON EOS 500D 15.1 MEGAPIXEL NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT ,PAK I PERDORUR , 18-55 LENS SI DHE BATTERY GRIP ME NJE BATERI SHTESE..... Mundesi ndrimi me GoPro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim