FOTO EXPRESS (DASMA,FEJESA,SYNETI,A.FAMILJARE.ETJ)

Shitet nga: TONI 01 Krr 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
FOTO-EXPRESS .ATY KU JU JENI .PER NJE KUJTIM ME E MIRA ESHTE NJE FOTO QE TE MBAHET MEND PERHER.

BEJME ORGANIZIMIN E FOTO-EXPRESS NEPER AHENGJE TUAJA FAMILJARE (DASMA,FEJESA,SYNETI,MBRAMJE TE MATURES,AHENGJE FAMILJARE ETJ).

CMIMI PER FOTO-EXPRESS SIPAS MARVESHJES
FOTO-EXPRESS BEHET ME APERATUR MODERNE ME APARAT PROFESIONAL DHE ME PRINTER TE FJALES SE FUNDIT TE TEKNOLOGJISE (2015)
FOTO DEL SHUME E PASTER DHE ZHVILLOHET BRENDA DISA SEKONDAVE(MENJEHER)

TERMINI PER FOTO-EXPRESS: 049 333 651 ,045 616 787.

FUNKSIONOJME BRENDA GJITHE KOSOVES.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim