NIKON D80 ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Riki 28 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D80 me adapter dhe qante te vet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. Eshte aparat shume praktik per biznes dhe familjar.
Mirepres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim