Nikon D3200

Shitet nga: Mendon 13 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   950 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin profesional Nikon D3200 i kompletuar me te gjitha paisjet plus qanten, si dhe me dy objektiva ate standart 18-55mm dhe nje shtes Nikon 50mm 1.8 G .
Aparati esht i blere ne zvicer dhe esht i ri pothuajse me te gjitha paisjet qe i ka i pa perdorur fare, esht ne gjendje shum te rregullt dhe arsya e shitjes esht sepse une tani perdori nje Aparat model me te ri ..
Ju Faleminderit ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim