Nikon D5100

Shitet nga: albion 27 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   650 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes nikon d5100 eshte ne gjendje te rregullt ka dy objektiva (lens) 18-55mm dhe 55-200mm, 3 bateria mbushesin per bateri qanten dhe qip memory 4Gb
Çmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim