Nikon D80

Shitet nga: Ricky 06 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D80 me objektiv 18-55, me qante dhe adapter ne gjendje shume te mire. Eshte shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim