Nikon

Shitet nga: Edon Kelmendi 30 Sht 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
aparati është në gjendje te rregullt dhe është i kompletuar i posaardhur nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim