Olympus Aparat

Shitet nga: Kreshnik 12 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Aparat Fotografik te firmes Olympus, me ka Ardh nga Usa punon shum mir .
Per ma shum mundeni me kontaktu si dhe mund ti shhini edhe fotot .
E shes per Arsye Personale .. Pres Bleres serioz... qmimi i Diskutueshem///
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim