Abonime TV

Shitet nga: Besmir Abonimi 30 Qer 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Ofrojm keto programe:
Sky Italia
Sky Gjermania
Canal Espana
Canal France
Arena HD
Sport klub
Tring Shqip
Pagesa Mujore dhe vjetore , me qmim teper te voltshem , dhe me nje siguri tejet te lart , sherbim 24 or.
Kontakti: besmir.aboimi@hotmail.com facebook: abonimi be viber: +377 45 699 157
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim