IPTV

Shitet nga: IPTV 01 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
iptv paketa digitalb, tring tv, Skyde, Skyit, Skyuk, Pink, MaxTV edhe shum kanale tjera te perzgjedhura me kualitet HD dhe SD qmim i arsyeshem ...

Paisje: Mag250 , dhe SmartIPTV Samsung , LG ...

Kontakt vetem me post elektronike..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim