Playstation 3 PO THUAJ SE E RE

Shitet nga: 044 393 018 24 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Playstation 3 shum e ruajtur si e re
Dhe te gjitha paisjet percjellse sa po ka ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim