Telekomand

Shitet nga: Burim 07 Maj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Telekomand per te gjitha llojet e pajisjeve televizive dhe satelitore dhe tjera, Vetem me tregoni Modelin e Televizorit ,Resiverit ose pajisjes qe e keni,ne mund te ju programojme telekomanden per pajisjen ju qe e posedoni.
Mbi 260.00 mije kode

Ketu eshte pershkrimi ne gjuhen Angleze.

Remote Control featuring the best Database ever, over 260.000 codes in order to control every kind of audio/video device such as TV/TDT/SAT/DVD/BLURAY/PROJECTORS/SOUNDBAR/PC MEDIA CENTER, even major Hi-Fi. All brands, all functions of your original remote control included.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim