samsung cinema 5-1

Shitet nga: samsung 12 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
shes samsung home cinema 5-1 ne gjendje shum tmure perfocues hdmi 3 porte dhe kabell optike

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim