Anten me gjeth usb

Shitet nga: Denis 14 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
SHES Anten te thjesht me 12 metra kabull per internet si dhe usb se lidhet ne laptoo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim