Fujifilm ASK 2500

Shitet nga: xxxx 23 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Fujifilm ASK 2500
i perdorur ne gjendje te shkelqyshme.
Punon formatin 9x13, 13x18, 10x15 dhe 15x21
Qmimi 990€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim