Photo Digital Farm

Shitet nga: ddd 17 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes Photo digital farm qe posedon USB, per shikimin e filmave, fotove, dvd player dhe si mp3 player ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdoror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim