SMART TV - SPORT, FILMA, KANALE SHQIP

Shitet nga: Besi 18 Jan 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shitet, Android TV, i cili eshte model i ri i teknologjise, ku permese wifi dhe lidhjes se boxit me HDMI me TV, behet e mundur qe TV juaj te behet SMART, dhe ne TV tuaj te keni qasje ne Facebook, YouTube, SPORT, FILMA me te rinje me kualtitet HD, KANALE SHQIP, e shume qka tjera, aplikacione pa kufi.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim