Finlux

Shitet nga: Finlux 19 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv finlux punon shum mire eshte 80 cm
Verejtje nuk ka telekomand digitron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim