JVC Tv

Shitet nga: Besnik 04 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv Jvc ne gjendje te Rregullt pune Arsyja e shitjes kam Ble Tv tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim