Komod dhe televizor

Shitet nga: muli 21 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes komod me televizor jon dyjat te mira speciale televizori psht me kustes osht i shpejt komoda osht krejt ne regull zakonisht ne komoda perdoret per televizor kurse televizori zakonish per doret per vidio lojra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim