Komod televizor studjo

Shitet nga: Enes devolli 03 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori osht sony e ka foton 100 herc osht trinitron studio osht aiwa te gjitha ne gjendje te regullt qmimi fiks 150 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim