LG LCD 32 inch Full HD

Shitet nga: LG 16 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
LG LCD 32 inch Full HD pak i perdorur ne gjendje te mire, ngjyra te kjarta.

Thirr ne 044138239 viber 049138239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim