TV Ngjendje perfekte!!

Shitet nga: Veton 08 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: LG
Shes TV Gording 3 muaj i perdorum i ardhun nga Gjermania!! Mund te kontaktoni edhe viber/whatsapp!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim