Monitor BENQ full hd 22 inch

Shitet nga: 044 393 018 21 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Monitor BENQ full hd 22 inch shum i ruajtur si i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim