PANASONIC TX-L37ES31 37 INCH LCD TV

Shitet nga: faruk 27 Maj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
MUNDESISHT KUSH POSEDON PANEL PER KETE LLOJ TE TV-se LCD
PANASONIC TX-L37ES31 37 INCH , LE TE ME LAJMEROJ OSE NE EMAIL OSE NE TEL MOBIL PASI QE PANELI ESHET I KRISUR JU FALEMINDERT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim