Pejs per tv (pllazma )

Shitet nga: **** 15 Maj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes pjes per tv pllazma te gjitha llojeve te reja dhe te vjetra
Te ardhura nga jasht
Per me shum. Mund te na kontaktoni ne numrat
044-447-923
049-460-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim