Pjes per tv pllazma

Shitet nga: ****** 30 Gsh 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes pejs per tv pllazma te gjitha llojet te ardhura nga jasht per me shum na kontaktoni ne numrat
044-447-923
049-460-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim