Roadstar LCD 7114 Color 7 TFT LCDTelevisionMonitor

Shitet nga: Peje 22 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Perfekt per Automjete, pershtatet mire edhe ne kuzhin.
Munde te shfrytezohet dhe per Piknik, peshkim ne shator etj..
I pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim