Samsung

Shitet nga: alberti 27 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
samsung 3d sa po iardhun nga gjermanija i ri me garancjon 3 vite ne gjendje shum nerregull me qmim te volitshem per 1700 me dy pal syza 3d vetem syzat kushtojn 500 ero komplet per 2000 ero nje qmim i volitshem mund te kontaktoni ne numer ose ne vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim