Shes TV samsung 40 inch LCD

Shitet nga: Lulzim 08 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
samsungi eshte smart TV me internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim