Shes tv Melectronic

Shitet nga: tv melectronic 29 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv melectronic ne gjendje te rregullt punon shume mire ka edhe digitronin.
eshte 100 hz dmth e ka fotografin shume te paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim