TELEVIZOR ME TAVOLIN

Shitet nga: Dior 20 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori me tavolin
Televizori punon shum mir
Tavolina po asht osht shum e mir osht e prodhuar nga gjami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim