TV BEKO

Shitet nga: artan 04 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv beko ne gjendje shum te mir ka te gjitha mundesh me perdor edhe si ekran pc edhe tv ka hdmi nuk e perdori per ket arsyje pe shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim