TV Elkos

Shitet nga: mehmet 21 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV ne gjendje perfekte shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim