TV Elkos

Shitet nga: mehmet 21 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV ne gjendje perfekte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim