TV LCD TOSHIBA 42 inch Plazma

Shitet nga: toshiba 05 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv sht ne gjendje perfekte osht i madh ngjyr hiri ka zo teper te madh dhe te paster,
ka fotogrqhi teper te mir HD osht ,mundeni me ardh me pa qfare osht e me provu edhe vet..
TV osht orginal e jo qesi qe shesin ne ETC e as 1 vjet sti bon, prej jashti ka ardh
arsyja e shitjes osht se po me duhet tv ma i vogel se ashtu e kom komoden,

qmimi 300 fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim