TV Panasonic

Shitet nga: Televizor 30 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori Panasonic ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim