TV Plazma LED

Shitet nga: TV& Komoda 15 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV plazma LED se bashku me komoden e tv-es jane ne gjendje shume mire. Cmimi per te dyjat eshte 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim