TV Plazma

Shitet nga: Ilir 26 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizor plazma TOSHIBA modeli 20VL33G per me shume kontaktoni ne numrin 049170683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim